EBS i nadbudowy filtracyjne do brykieciarek

Połączenie prasy brykietującej i odciągu zapewnia znaczną automatyzację w dziedzinie gospodarowania odpadami i wyraźnie zmniejsza zapylenie zakładu. Unikalnym rozwiązaniem jest system EBS, który dwustopniowo filtruje odciągane powietrze, czym znacznie obniża zatykanie filtrów. System EBS umożliwia również skuteczną rekuperację powietrza.

Odciągi wyposażone są w wentylatory o wysokiej skuteczności, które charakteryzują się doskonałą wydajnością przy niskim zużyciu energii i niskim poziomie hałasu. Zastosowanie tych wentylatorów znacznie oszczędza koszty energii elektrycznej.

Te wewnętrzne jednostki odpylające można również łączyć z różnymi rodzajami skrzynek rozdzielczych, które są w stanie sterować włączanie odciągu wraz z maszynami i otwierać odpowiednie klapy w systemie rurowym.

Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach i usługach, prosimy kontaktować się z naszymi przedstawicielami handlowymi i technicznymi lub istnieje możliwość odwiedzenia naszego sklepu internetowego lub przejrzenia naszego katalogu.

Współpraca

Zdjęcia z realizacji