Stoły spawalnicze z odciągiem

Stoły odciągowe POLIWELD DF i POLIJET DF zapewniają maksymalną skuteczność w odciąganiu i filtracji oparów oraz pyłów powstających podczas spawania.

Stoły wyposażone są w poziome filtry patronowe, które są o wiele skuteczniejsze od tradycyjnych filtrów kieszeniowych. Potrafią przechwycić nawet najdrobniejsze cząsteczki o wielkości od 0,2 do 2 mikronów zapewniając maksymalnie czyste powietrze. Skuteczność filtracji w tym przypadku wynosi 99,9 %.

Wbudowany system pneumatyczny czyści filtry automatycznie, co minimalizuje potrzebę ręcznej konserwacji i wydłuża żywotność filtrów.

Metalowy filtr – łapacz iskier – skutecznie wychwytuje wszystkie iskry i zapobiega powstawaniu pożaru.

Stół można łatwo dostosować do konkretnych wymagań klienta. Dostępna jest szeroka gama akcesoriów opcjonalnych, takich jak tłumik, automatyczny system przeciwpożarowy lub zabezpieczenie blatu roboczego filcem lub polipropylenem.

Rozwiązanie „Plug & Play“ umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie użytkowania bez skomplikowanej instalacji.

Aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach i usługach, prosimy kontaktować się z naszymi przedstawicielami handlowymi i technicznymi lub istnieje możliwość odwiedzenia naszego sklepu internetowego lub przejrzenia naszego katalogu.

Współpraca

Zdjęcia z realizacji